Stokvis Vienna Basic N3 594
Stokvis Vienna Basic N3 594
Beschrijving
Stokvis Vienna Basic N3 594
Zorgeloos genieten op een elektrische fiets van degelijke bouwkwaliteit voor een scherpe prijs? Dan is de Stokvis Vienna zeker wat voor u! Deze dames e-bike is voorzien van een krachtige voorwielmotor, onderdelen van topkwaliteit en een 16,5 Ah accu. Aan comfort bij deze e-bike absoluut geen gebrek.
De ondersteuning komt bij de Stokvis Basic N3 594 Wh vanuit het voorwiel en u heeft keuze uit 5 verschillende standen van ondersteuning. Met de 250 Watt MXUS borstelloze motor en afneembare 36 V/16,5 Ah accu kunt u eenvoudig langere fietstochten maken, tot wel 160 km onder ideale omstandigheden. Daarnaast is de Stokvis Vienna Basic voorzien van een uitgebreid LCD display, waarop u alle belangrijke informatie van uw e-bike kunt aflezen.
Het Shimano Nexus schakelsysteem met 3 versnellingen biedt u voldoende versnellingen om op elke snelheid het gewenste verzet te kunnen selecteren! De Stokvis Vienna Basic is voorzien van een v-brake remsysteem voor optimale veiligheid. Dankzij de uitstekende LED-verlichting bent u ook in het donker voor iedereen goed zichtbaar.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
- 3 Shimano Nexus naafversnellingen
- Afneembare 36 V/16,5 Ah Accu
- Krachtige V-brakes
- Gesloten kettingkast
- LCD display met 5 ondersteuningsstanden
- Aluminium frame
- Frametype: Dames
- Kleur: Zwart
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets. Helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
| Algemeen | |
| Merk | Stokvis |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat | 50 cm |
| Frametype | Dames |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 594 Wh |
| Accucapaciteit | 16,5 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 150 tot 180 kilometer |
| Acculocatie | Bagagedrager |
| Afneembare accu | Ja |
| Motortechniek | |
| Type motor | MXUS |
| Motorvermogen | 250 Wh |
| Aandrijvingspositie | Voorwielmotor |
| Aantal koppel | 45 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | V-brake |
| Type versnelling | Shimano Nexus |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Versnellingssysteem | Naafversnelling |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Op accu |
| Reflectoren | Voor en achter |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Ja |
| Zadelpenvering | Nee |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Standaard | Ja |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Nee |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Selle Royal |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Gesloten – kunststof |
| Velgen | Dubbelwandig Aluminium |
| Bel | Ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 24 kg |
Aanvullende informatie
| Merk | Stokvis |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat inch | 50 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)