Cowboy Cross
- Stabiele wegligging door brede banden
- Soepel rijgevoel door Adaptive Power systeem
- Zeer strak en minimalistisch design
- Zwaar in vergelijking met andere urban e-bikes
Cowboy Cross
Beschrijving
Cowboy Cross
De Cowboy Cross in hoge instap uitvoering is de Cowboy e-bike met dikke aangepaste banden en instelbare vering in de vork en zadelpen. Ook is de Cowboy Cross standaard uitgerust met AdaptivePower technolgie voor een uniek soepel rijgevoel en het geavanceerde Cowboy Connect software pakket die elke rit veiliger en aangenamer maakt
De AdaptivePower technologie biedt een intuïtieve ondersteuning om onder iedere omstandigheid de gewenste snelheid vast te kunnen houden. Denk hierbij in het geval van Nederlands weer met tegenwind en een brug of heuvel op de route. Cowboy Connect biedt (eenmaal verbonden met de smartphone) uiteenlopende functies zoals gsp/find my bike, crash detectie, share my ride, Google Maps navigatie, Strava en de laatste updates voor optimaal gebruik.
Kenmerkend voor de Cowboy Cross
Iedere Cowboy biedt de mogelijkheid om de accu onder het zadel uit de e-bike te halen en op een andere plaats (bijvoorbeeld thuis of op werk) op te laden). Ook maakt de adapter in het midden van het stuur de bevestiging van de smartphone mogelijk en kan er tijdens de fietsrit draadloos worden opgeladen.
De Cowboy Cross gaat een stap verder dan de Classic en Cruiser modellen en introduceert naast andere kleuren ook een standaard meegeleverde bagagedrager en grotere accu voor tot wel 120 kilometer ondersteuning wanneer deze volledig is opgeladen.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Cowboy custom design |
|---|---|
| Motormerk: | Cowboy |
| Motorpositie: | Achterwielmotor |
| Motorkracht: | 45 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | Geen |
| Walk assist: | Nee |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Geen |
| Aantal versnellingen: | Geen |
| Type aandrijving: | Riem |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 540Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 90 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Cowboy 4A |
| Laadtijd tot volle accu: | 3 tot 4 uur |
| Accu laden in fiets: | Nee |
Display & bediening
| Type display: | Middels een smartphone |
|---|---|
| Display & bediening: | Geen |
| Display positie: | N.v.t. |
| Afneembaar display: | N.v.t. |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Zadel: | Selle Royal, Essenza Moderate |
| Zadelpen: | Telescopische spiraalveer |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Nee |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | 60-559 / 26×2.40 Standard Presta Valve 33 mm |
| Bandenmaat: | 62-559 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Urban e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cowboy |
| Serie: | Cross |
| Frame type: | Herenfiets |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Actief |
| Gewicht (kg): | 27.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 24,60 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 2 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Reviews (1)
-
5/5Montee15 januari 2025Eerder een cruiser van Cowboy gehad dit is een oké fiets, maar niets vergeleken met de Cross wat een fantastische fiets heeft een makkelijke instap niet te hoog, voldoende accu capaciteit en een lekk…Design:
5/5
Kwaliteit:5/5
Prestatie:5/5
Extra informatie
Aanvullende informatie
| Merk | Cowboy |
|---|---|
| Kleur | Lava, Moss, Mushroom |
| Framemaat inch | Universeel 1.65m – 1.95m |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.


-
(0 customer reviews)