Popal ARC1 504 Wh
Popal ARC1 504 Wh
Beschrijving
Popal ARC1 504 Wh
De Popal ARC1 504 Wh Mat Zwart is een elektrische herenstadsfiets met een erg stijlvol design. Deze hippe e-bike is perfect voor zowel woon- werkverkeer als voor lange fietstochten in de natuur.
De Popal ARC1 is voorzien van een krachtige Mivice M070/EN achterwielmotor met 35 Nm koppel. Hierdoor voelt het alsof u altijd met de wind in de rug fietst. Door de afneembare 14 Ah/36 V accu, kunt u fietstochten tot maximaal 130 kilometer maken. Doordat de accu in het frame zit weggewerkt, zit deze in het midden van de fiets wat zorgt voor een mooi uitgebalanceerde gewichtverdeling.
Bovendien is de Popal ARC1 504 Wh Mat Zwart afgewerkt met een riemaandrijving, waardoor de e-bike erg onderhoudsvriendelijk is. De ARC1 van Popal heeft geen versnellingen en versnellingssysteem. Tot slot is de Popal ARC1 voorzien van hydraulische schijfremmen aan de voor- en achterzijde, wat zorgt voor optimaal remcomfort. Dankzij de LED-verlichting bent u ook in het donker voor iedereen goed zichtbaar.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
- Mivice M070/EN achterwielmotor – 35 Nm koppel
- LCD-display met 5 ondersteuningsstanden
- Hydraulische schijfremmen voor en achter
- In-frame batterij
- 14 Ah/36 V accu met een actieradius van 130 km maximaal
- Frametype: Heren
- Kleur: Mat Zwart
- Framemaat: 54 cm
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets. Helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
| Algemeen | |
| Merk | Popal |
|---|---|
| Kleur | Mat Zwart |
| Framemaat | 54 cm |
| Frametype | Heren |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Nee |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 504 Wh |
| Accucapaciteit | 14 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 120 tot 150 kilometer |
| Acculocatie | In-frame |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht accu | 3 kg |
| Motortechniek | |
| Type motor | Mivice M070/EN |
| Motorvermogen | 250 Wh |
| Aandrijvingspositie | Achterwielmotor |
| Aantal koppel | 35 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Walk-assist | Nee |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Type versnelling | Geen |
| Aantal versnellingen | 0 |
| Versnellingssysteem | Geen |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Op accu |
| Reflectoren | Ja |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Ja |
| Zadelpenvering | Nee |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Standaard | Ja |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Nee |
| Snelbinders | Nee |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Selle Royal |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Open |
| Merk banden | CST |
| Velgen | Dubbelwandig Aluminium |
| Bel | Ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 26 kg |
Aanvullende informatie
| Merk | Popal |
|---|---|
| Kleur | Mat Zwart |
| Framemaat inch | 54 cm |
| Model | Herenfiets |
| Garantie | 2 jaar |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)