Cube Supreme Hybrid Comfort SLX 625 Dames
- Hoge actieradius dankzij de meegeleverde accu van 625Wh
- Uitstekende grip dankzij 55mm dikke Schwalbe Marathon banden met anti-lek
- Hoog rijcomfort dankzij de luchtgeveerde voorvork
- Wordt zonder ringslot geleverd
Cube Supreme Hybrid Comfort SLX 625 Dames
Beschrijving
Cube Supreme Hybrid Comfort SLX 625 Dames
De Cube Supreme Hybrid Comfort SLX 625 Dames is een sportieve e-bike met riemaandrijving waarbij je aan comfort niets tekort komt. Prettige veringen, een lage instap en de rechte zithouding dragen bij aan dat comfort. Met de traploze Enviolo versnellingen en de Bosch CX-middenmotor ben je in staat om zowel in binnen- als buitenland fietstochten te maken.
De betrouwbare componenten van de Cube Supreme
De Cube Supreme serie is voorzien van betrouwbare elektrische en mechanische componenten. Elektrisch gezien is deze e-bike volledig voorzien van Bosch componenten: van display tot accu. Met de Bosch CX-middenmotor heeft deze fiets een koppel van 85Nm, ruim voldoende voor ritten in Nederland of meer heuvelachtig landschap daarbuiten. Met de 625Wh accu fiets je onder normale omstandigheden 90km, waarna de accu weer opgeladen dient te worden.
Cube, Duitse kwaliteit en vakmanschap
Het Duitse merk Cube is groot geworden door hun vakmanschap op het gebied van racefietsen en mountainbikes. Dankzij de hoogwaardigste af montage voor de scherpste prijs zijn ze door de jaren heen steeds populairder geworden.
Dit geldt ook voor de test winnende e-bikes die Cube inmiddels al een tijdje produceert. Tijdens de ontwikkeling van hun e-bikes heeft Cube diezelfde gedachte vastgehouden . De beste elektrische en mechanische componenten zorgen ervoor dat je straks op een mooie, sportieve e-bike rijdt voor de scherpste prijs. En dat is wel zo fijn, toch?
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Naaf |
| Schakelsysteem: | Enviolo MC-TWIST |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 625Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 90 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 4A |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Kiox 500 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Zadel: | ACID Shen Pro |
| Zadelpen: | CUBE Suspension Seatpost HD, 30.9mm |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Crankstel: | ACID Trekking Hybrid, 38T |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, alleen achter |
| Kettingkast: | Gesloten |
| Fietsslot: | Abus ringslot met insteekoptie |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | Schwalbe Marathon E-Plus, 50-622 |
| Bandenmaat: | 50-622 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische stadsfietsen |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Supreme |
| Frame type: | Damesfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 34.400000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 29.4 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 5 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Aanvullende informatie
| Kleur | Aloegreen/ Black, Black/Metal |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Framemaat inch | 46 cm, 50 cm, 54 cm, 58 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)