Cube Kathmandu Hybrid EX 800 Trapeze
Plus- en minpunten
- Dankzij grote 750Wh accu uitstekend geschikt voor langere afstanden
- Zeer krachtige Bosch Performance Line CX motor van 85NM
- Door het lage zwaartepunt van de fiets heeft deze een stabiele wegligging!
- De fiets heeft een licht en zeer sterke geïntegreerde bagagedrager
Cube Kathmandu Hybrid EX 800 Trapeze
Beschrijving
Cube Kathmandu Hybrid EX 800 Trapeze
Waar je ook naartoe wilt, op de Kathmandu Hybrid EX Trapeze van Cube kun je rekenen. De Bosch CX-motor heeft een motorkracht van 85nm. Een slijtvaste Shimano Cues-transmissie met elf versnellingen garandeert langdurig trefzeker schakelen. Voor extra comfort is de fiets uitgerust met een geveerde zadelpen en voorvork.
Voel je veilig met de Kathmandu Hybrid EX Trapeze van Cube
Wanneer je plots moet stoppen wil je niet de controle verliezen over je e-bike. De krachtige Magura MT C-schijfremmen van deze Cube Hybrid EX zijn voorzien van een ABS-systeem, dat voorkomt dat het voorwiel blokkeert. De geïntegreerde verlichting van deze sportieve e-bike geeft je een veilig gevoel en zorgen ervoor dat je altijd zichtbaar bent. Door de sterke achterdrager met klem hoef je geen spullen aan je stuur te hangen en blijft de ebike stabiel.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Type naaf: | Cube Engineered By Newmen |
| Schakelsysteem: | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Aantal versnellingen: | 11 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 800Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 140 km |
| Gem. actieradius: | 110 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 6 tot 8 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in kleur |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Kiox 300 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Zadel: | ACID Sequence Pro Plus |
| Zadelpen: | CUBE Suspension Seatpost HD, 31.6mm |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Crankstel: | ACID MTB Hybrid Pro |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, alleen achter |
| Kettingkast: | Half open |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | Schwalbe Big Apple, Active, 55-622 |
| Bandenmaat: | 55-622 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Sportieve e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Kathmandu |
| Frame type: | Trapeze |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 28.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 24 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie op frame: | 6 jaar |
|---|---|
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | 50 cm, 54 cm, 58 cm, 62 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Electricblue/Chro, Haze/Black |
| Merk | Cube |
| Model | Trapeze |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)