Cube Kathmandu Hybrid Comfort Pro 800 Dames
Plus- en minpunten
- Hoog comfort door zowel geveerde voorvork als zadelpen
- Eindeloos schakelen met de traploze Enviolo versnelling
- Zeer onderhoudsvriendelijk door de riemaandrijving
- Wordt zonder ringslot geleverd
Cube Kathmandu Hybrid Comfort Pro 800 Dames
Beschrijving
Cube Kathmandu Hybrid Comfort Pro 800 Dames
De Cube Kathmandu Hybrid Comfort Pro 800 Dames is een zeer sportieve e-bike. De fiets is uitgerust met een zeer krachtige Bosch Performance line CX motor met maar wel 85nm trekkracht. Om deze reden is deze e-bike echte alleskunner. Met deze motor rij je fluitend rond op zowel vlak als heuvelachtig terrein. Ook hobbels en kuilen worden opgevangen door de comfortabele vering in zowel de zadelpen als de voorvork.
De Kathmandu serie, lekker sportief
De Kathmandu serie is een iets ruigere e-bikelijn van Cube. Deze e-bikes zijn te herkennen aan hun sportieve houding en de krachtigste Bosch motoren. Uiteraard is ook deze Cube voorzien van brede banden en prettige veringen zodat je op ieder terrein lekker rijdt. Daarnaast is het een e-bike zoals je dat van Cube mag verwachten: de beste onderdelen voor de scherpste prijs!
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Naaf |
| Type naaf: | Enviolo Traploos |
| Schakelsysteem: | Enviolo MC-Twist |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Type aandrijving: | Riem |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 800Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 140 km |
| Gem. actieradius: | 110 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Ja |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 6 tot 8 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in kleur |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Purion 200 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Zadel: | ACID Sequence Pro Plus |
| Zadelpen: | CUBE Suspension Seatpost HD 31.6mm |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Crankstel: | ACID MTB Hybrid Pro |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, alleen achter |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | Schwalbe Big Apple, Active 55-622 |
| Bandenmaat: | 55-622 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Sportieve e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Kathmandu |
| Frame type: | Damesfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Sportief |
| Gewicht (kg): | 26.400000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 22.7 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie op frame: | 6 jaar |
|---|---|
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | 46 cm, 50 cm, 54 cm, 58 cm, 62 cm |
|---|---|
| Kleur | Electric Red, Night Chrome |
| Merk | Cube |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)