Stokvis Elite N3 Zwart
Stokvis Elite N3 Zwart
Beschrijving
Stokvis Elite N3 Zwart
De Stokvis Elite N3 Zwart is gave transportfiets welke perfect is voor dagelijks gebruik. De fiets is van alle gemakken voorzien om uw rit zo comfortabel mogelijk te maken. De Stokvis Elite N3 is voorzien van een stevig frame met een gesloten kettingkast. Daarnaast heeft de fiets een Shimano Nexus schakelsysteem met 3 versnellingen voor een zorgeloos fietsplezier. De fiets heeft een V-brake + rollerbrake remsysteem zodat u op ieder gewenst moment stil kan staan. Daarnaast is de fiets voorzien van led-verlichting wat zorgt voor extra zichtbaarheid. Ook bevat de fiets een stuurslot welke zorgt voor extra stabiliteit.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
- Inclusief stuurslot
- Shimano Nexus 3 schakelsysteem
- Gesloten kettingkast
- LED-verlichting
- Voordrager
- Framemaat: 50 cm
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets, helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
| Algemeen | |
| Merk | Stokvis |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat | 50 cm |
| Frametype | Dames |
| Framemateriaal | Hi-Tensile |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | V-brake, rollerbrake |
| Type versnelling | Shimano Nexus |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Versnellingssysteem | Naafversnelling |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Batterij |
| Reflectoren | Ja |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Standaard | Dubbele standaard |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Extra Comfortabel |
| Kettingkast | Gesloten – kunststof |
| Merk banden | Innova |
| Velgen | Dubbelwandig aluminium |
| Bel | Ja |
| Gewicht product | 19 kg |
Aanvullende informatie
| Merk | Stokvis |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat inch | 50 cm |
| Model | Damesfiets |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Garantie | 2 jaar |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)