Knaap AMS
- Dankzij de 750Wh accu hopeft de accu niet vaak opgeladen te worden
- In het frame is een handige cuphouder verwerkt
- Deze stoere fatbike heeft geen slot
Knaap AMS
Beschrijving
Knaap AMS
LET OP:Â De beschikbare modellen zijn de laatste winkelmodellen. Deze modellen hebben enkele kilometers op te teller staan. OP=OP
Ben je op zoek naar een stoere fatbike om mee door de stad te cruisen? Met de Knaap AMS steel jij de show. Dankzij de krachtige achterwielmotor beweeg je op topsnelheid door de stad. Nog even snel koffie halen voor dat je naar kantoor fietst? Zet deze in de handige cupholder zodat jij je handen veilig aan het stuur kunt houden. En dankzij de dikke banden die deze Knaap e-bike heeft, hoef je je geen zorgen meer te maken dat je in de tramrails beland.
De technische snufjes en de grote batterij van de Knaap AMS
Dat de Knaap AMS een fatbike van Nederlandse makelaardij is, is terug te zien aan verschillende technische slimmigheden. De hydraulische schijfremmen zorgen voor extra veiligheid wanneer je tussen het verkeer door de stad rijdt. De grote, felle LED-lampen doen denken aan scooterlicht en zijn eenvoudig te bedienen via de bediening aan de linkerkant van het stuur. Via deze bediening wissel je ook eenvoudig tussen de 5 ondersteuningsniveau ’s. Het display in het midden van het stuur is overzichtelijk en zelfs in fel zonlicht goed af te lezen.
De Knaap AMS is voorzien van een krachtige 750Wh accu, welke afneembaar is. Erg handig wanneer je deze Knaap fatbike thuis of op kantoor wilt opladen. Eenmaal volgeladen rijd je 50 tot 80km op deze accu. Toch een lege batterij? De 7 versnellingen van Shimano bieden de mogelijkheid om licht te trappen, ook als de accu leeg is.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bafang Rear |
|---|---|
| Motormerk: | Bafang |
| Motorpositie: | Achterwielmotor |
| Motorkracht: | 80 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 5 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Tourney |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 750Wh |
|---|---|
| Accupositie: | Achterdrager |
| Maximum actieradius: | 80 km |
| Gem. actieradius: | 60 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 6 tot 8 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bafang C961 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Nee |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Nee |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische fatbikes |
|---|---|
| Merk: | Knaap |
| Serie: | AMS |
| Frame type: | Universeel |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 33.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 30.0 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 2 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Reviews (3)
-
4/5Sabine Bloemhof20 juni 2023Een topper van een fiets. Alleen jammer dat t zadel zo hard is. Ik moet er zelf een zadel luchtkussen op zetten. Jammer dat t stuur niet verstelbaar is.Design:
4/5
Kwaliteit:4/5
Prestatie:4/5
-
5/5Richard20 juni 2023Heerlijk fiets rijd heerlijkDesign:
5/5
Kwaliteit:5/5
Prestatie:5/5
-
4/5Sabine Bloemhof20 juni 2023Een topper van een fiets. Alleen jammer dat t zadel zo hard is. Ik moet er zelf een zadel luchtkussen op zetten. Jammer dat t stuur niet verstelbaar is.Design:
4/5
Kwaliteit:4/5
Prestatie:4/5
-
5/5Richard20 juni 2023Heerlijk fiets rijd heerlijkDesign:
5/5
Kwaliteit:5/5
Prestatie:5/5
-
5/5Maurice5 april 2023Wat een top fiets en super geholpen in de vestiging enschedeDesign:
5/5
Kwaliteit:5/5
Prestatie:5/5
Extra informatie
Aanvullende informatie
| Merk | Knaap |
|---|---|
| Kleur | Black, GREY |
| Garantie | 2 jaar |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.

-
(0 customer reviews)