Fongers Livorno 540 Wh
Fongers Livorno 540 Wh
Beschrijving
Fongers Livorno 540 Wh
De Fongers Livorno 540 Wh Zwart is een kwalitatief hoogwaardige elektrische fiets voorzien van krachtige Bafang M200 middenmotor. Deze krachtige motor heeft liefst 65 Nm koppel. Meer dan voldoende kracht voor heuvelachtig terrein. Verder is de Livorno voorzien van een krachtige 15 Ah/36 V accu (540 Wh). Hiermee kunt u op één acculading afstanden tot maximaal 140 kilometer fietsen.
Met het Shimano Nexus schakelsysteem met maar liefst 7 naafversnellingen kunt u op elke snelheid het gewenste verzet selecteren. In combinatie met de 5 ondersteuningsstanden waaruit u kunt kiezen, zorgt dit voor een zeer prettige fietservaring. De Fongers Livorno is tot slot voorzien van hydraulische schijfremmen, wat zorgt voor optimale veiligheid. Dankzij de uitstekende LED verlichting bent u ook in het donker voor iedereen goed zichtbaar. Bovendien is de fiets voorzien van een LCD display, waarop u alle belangrijke informatie kunt aflezen.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
- Ruime actieradius van max. 140 km
- Bafang M200 middenmotor
- Hydraulische schijfremmen
- Shimano Nexus versnellingssysteem met 7 versnellingen
- Afneembare 36 V/15 Ah
- LCD display
- Kleur: Zwart
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets. Helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
| Algemeen | |
| Merk | Fongers |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat | 55 cm |
| Frametype | Heren |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 540 Wh |
| Accucapaciteit | 15 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 120 tot 150 kilometer |
| Acculocatie | Bagagedrager |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht accu | 3 kg |
| Motortechniek | |
| Type motor | Bafang M200 |
| Motorvermogen | 250 W |
| Aandrijvingspositie | Middenmotor |
| Aantal koppel | 65 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Walk-assist | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | Hydraulische schijfremmen |
| Type versnelling | Shimano Nexus |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingssysteem | Naafversnelling |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Op accu |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Ja |
| Zadelpenvering | Ja |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Merk voorvork | Monoshock |
| Standaard | Ja |
| Handvaten | Leer |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Ja |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Gel |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Gesloten – kunststof |
| Merk banden | CST |
| Velgen | Dubbelwandig Aluminium |
| Bel | ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 23,9 kg |
Aanvullende informatie
| Merk | Fongers |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat inch | 42 cm, 46, 55 cm, 62 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)