Fongers Elite N3
Fongers Elite N3
Beschrijving
Fongers Elite N3
De Fongers Elite N3 Zwart is een super stoere transportfiets ideaal voor jouw dagelijkse fietsritten. De fiets is van alle gemakken voorzien om jouw rit zo gemakkelijk mogelijk te maken. De Fongers Elite N3 is voorzien van een stevig aluminium frame met een gesloten kettingkast. Daarnaast heeft de fiets een Shimano Nexus schakelsysteem met 3 versnellingen voor een zorgeloos fietsplezier. De fiets heeft een rollerbrake systeem zodat u op ieder gewenst moment stil kan staan. Tevens is dit een onderhoudsvriendelijk remsysteem. De Fongers Elite N3 is voorzien van een led-verlichting en zorgt voor extra zichtbaarheid. Daarnaast zit er een stuurslot op de fiets voor extra stabiliteit.
Enkele highlights die niet onopgemerkt mogen blijven
- Aluminium frame
- Stuurslot
- Shimano Nexus 3 schakelsysteem
- LED-verlichting
- Voordrager
- Kleur: Mat Zwart
- Framemaat: 53 cm
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets, helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
| Algemeen | |
| Merk | Fongers |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Framemaat | 53 cm |
| Frametype | Heren |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | Rollerbrake |
| Type versnelling | Shimano Nexus |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Versnellingssysteem | Naafversnelling |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Batterij |
| Reflectoren | Ja |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Standaard | Dubbel standaard |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Extra Comfortabel |
| Kettingkast | Gesloten – kunststof |
| Merk banden | CST |
| Velgen | Dubbelwandig aluminium |
| Bel | Ja |
| Gewicht product | 19 kg |
Aanvullende informatie
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Framemaat inch | 53 cm, 57 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Fongers |
| Model | Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)