Cube Supreme Hybrid Comfort Pro 625 Dames
- Hoog comfort door de balans tussen motor, traploze versnellingsnaaf en hydraulische schrijfremmen
- Altijd eenvoudig opstappen door het Easy Entry frame
- Veringen in zadel en voorvork bieden extra demping bij oneffen terrein
- De Bosch Performance Line is minder krachtig dan de Performance CX
Cube Supreme Hybrid Comfort Pro 625 Dames
Beschrijving
Cube Supreme Hybrid Comfort Pro 625 Dames
De Cube Supreme Hybrid Comfort Pro 625Â is een sportieve e-bike waarbij je aan comfort niets tekort komt. Prettige veringen, een (Easy Entry) lage instap en de rechte zithouding dragen bij aan dat comfort. Ook zorgen de balhoofdbuis en vorkbuis met extra grote diameter vertrouwd rijgevoel door meer stuurprecisie en stabiliteit. Met de Enviolo traploze versnelling en de Bosch Performance middenmotor ben je in staat om zowel in binnen- als buitenland fietstochten te maken.
Betrouwbaar, veilig en sterk, de Cube Supreme serie
De Cube Supreme serie is voorzien van de meest betrouwbare componenten. Elke Cube e-bike maakt gebruik van Bosch, van motor tot display. Deze Supreme Comfort Pro 625 heeft een ruime 625wh accu waarmee je tot wel 90km zonder problemen kunt fietsen. De sterke Gen 3 Performance motor heeft een motorkracht van 75nm. Zo kun je rustig doortrappen zonder veel druk te hoeven zetten.
| Motorsysteem: | Bosch Performance Generation 3 |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 75 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Naaf |
| Type naaf: | Enviolo CT |
| Schakelsysteem: | Enviolo MC-TWIST |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 625Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 90 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Kiox 500 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Zadel: | ACID Shen Pro |
| Zadelpen: | CUBE Suspension Seatpost HD, 30.9mm |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Crankstel: | ACID Trekking Hybrid, 40T |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, alleen achter |
| Kettingkast: | Half open |
| Fietsslot: | Abus ringslot met insteekoptie |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | Conti Contact Urban, 50-622 |
| Bandenmaat: | 50-622 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische stadsfietsen |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Supreme |
| Frame type: | Damesfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 34.400000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 29.4 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 5 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Ja |
Aanvullende informatie
| Kleur | Fire Red/Black, Grey/Lunar |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Framemaat inch | 42 cm, 46 cm, 50 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)