Cube Stereo Hybrid One77 HPC SLX 800
- Ruime 170mm veerweg
- Verlichting op accu mogelijk door X-Connext
- Uitgerust met de nieuwste CX-motor
- Er wordt geen slot bij deze e-mtb geleverd
Cube Stereo Hybrid One77 HPC SLX 800
Beschrijving
Cube Stereo Hybrid One77 HPC SLX 800
De Cube Stereo Hybrid One77 SLX 800 is een zeer soepele, sportieve en goed afgewerkte elektrische mountainbike. De elektrische mountainbike heeft een maar liefst 170mm veerweg. Zo kun je elk obstakel met gemak aan. De Cube One77 SLX 800 is uitgerust met nieuwste Bosch CX-motor en een Purion 400 display. Deze zit veilig in de stuurhoek gemonteerd, beschermd tegen zand en stenen. Het display in het frame laten zien hoeveel batterij de ruime 800Wh nog te geven heeft. De geïntegreerde kettinggeleider houdt de ketting zelfs bij de hardste klappen op z’n plek. Met het dubbel-geveerde carbon frame heeft deze Stereo One44 SLX alles in huis voor de bergen.
De Stereo Hybrid One77 HPC SLX 800, af te stellen op jouw rijgedrag
Wanneer je een e-mtb aanschaft wil je een e-bike die perfect bij jouw rijgedrag past. De Cube Stereo Hybrid One44 HPC SLX 800 kun je gemakkelijk zelf samenstellen. Het stevige carbon frame van deze fiets is verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten. Deze mtb is als een van de weinige uitgerust met een standaard, een klap standaard wat niet in de weg zit tijdens het fietsen.
AccuDisplay & bedieningOnderdelenProductinformatieGarantie & certificering
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 5 |
| Walk assist: | Nee |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Schakelsysteem: | Shimano XT SL-M8100-IR, Direct Attach |
| Aantal versnellingen: | 12 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
| Standaard accu: | 800Wh |
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 100 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
| Type display: | Simpel display met LED lampjes |
| Display & bediening: | Bosch Purion 200 |
| Display positie: | In het frame |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Nee |
| Geveerde voorvork: | Ja |
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Type vering: | Full suspension |
| Crankstel: | ACID MTB Hybrid Pro, 36T |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Geen |
| Type e-bike: | Elektrische mountainbikes |
| Merk: | Cube |
| Serie: | Stereo |
| Frame type: | Herenfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Carbon |
| Zithouding: | Sportief |
| Gewicht (kg): | 24.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 22 |
| Handleiding e-bike: | Download |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Aanvullende informatie
| Kleur | Blackline, Cyclamen/Black, Desertstone /Stone |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Framemaat inch | L, M, S, XL |
| Garantie | 2 jaar |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)