Cube Reaction Hybrid SLT 800 Dames
- Deze elektrische mountainbike heeft een grote accu van 625Wh
- De middenmotor van Bosch heeft een trekkracht van 75Nm en Smart System
- Gereedschap voor de zadelpen geïntegreerd in de zadelpenklem
- Wordt zonder spatborden geleverd
Cube Reaction Hybrid SLT 800 Dames
Beschrijving
Cube Reaction Hybrid SLT 800 Dames
De Reaction Hybrid SLT 800 dames is uitgerust met de krachtige Bosch CX-motor en ruime 800Wh accu. Met z’n feilloos schakelende 12 versnellingen ben je bestand tegen elke vorm van weerstand. De basis van deze Reaction Hybrid voor dames is de volledig in de schuine buis geïntegreerde accubak met daarin een grote, goed afgeschermde accu. Deze constructie is niet alleen licht en mooi, maar ook praktisch en stijf. De lage instap maakt dat je je extra veilig voelt op deze e-mtb, ook op heuvelachtig terrein.
Design voor iedereen, Reaction Hybrid SLT 800
Het Design van de Reaction Hybrid SLT 800 Dames is zeer strak uitgewerkt en met de kleinste details is rekening gehouden. Zo zitten er op elke e-bike punten om gemakkelijk een dropperpost, spatborden en een standaard te monteren. Ook is elke Reaction Hybrid SLT 800 Dames uitgerust met een geïntegreerde zadelpenklem. Ten slotte is er door de ruime maatvoering een framemaat voor iedereen.
| Motorsysteem: | Bosch Performance Generation 3 |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 75 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Schakelsysteem: | Sram AXSâ„¢ Pod Controller |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Alivio M3100 |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 800Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 90 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 4A |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch LED Remote |
| Display positie: | Naast het handvat |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Type vering: | Full suspension |
| Zadel: | ACID Sequence Pro 160 |
| Zadelpen: | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Crankstel: | ACID MTB Hybrid Pro, 38T |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Geen |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische mountainbikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Reaction |
| Frame type: | Damesfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Actief |
| Gewicht (kg): | 24.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 22 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie op frame: | 5 jaar |
|---|---|
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Aanvullende informatie
| Kleur | Metallic White/Black, Solareclipse Bronze |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Framemaat inch | L, M, S, XL |
| Garantie | 2 jaar |
| Model | Damesfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)