Cube Longtail Sport Hybrid 725
Plus- en minpunten
- Deze fiets is zeer veelzijdig en geschikt voor uiteenlopende doeleinden, zoals boodschappen doen, woon-werkverkeer, en recreatief fietsen
- Met een draagvermogen tot 200 kg biedt de fiets voldoende ruimte voor zware ladingen.
- De Bosch Cargo Line motor en Shimano-versnellingen zorgen voor een soepele en efficiënte rit, zelfs met zware ladingen.
- Net als alle e-bikes moet de batterij regelmatig worden opgeladen, wat afhankelijk is van het gebruik.
- De “Longtail Hybrid Sport” is voornamelijk ontworpen voor stedelijk gebruik en kan minder geschikt zijn voor ruw terrein of off-road avonturen.
Cube Longtail Sport Hybrid 725
Beschrijving
Cube Longtail Sport Hybrid 725
Longtail Sport Hybrid Een vrachtfiets moet vooral praktisch zijn. Je vindt daarom onderin de nieuwe Longtail Hybrid een soepele en krachtige Bosch Cargo-motor, met een grote 750 Wh accu als voeding. Zo kom je tijdens het vervoeren van je spullen noch ondersteuning noch stroom tekort. Een geruststellende gedachte. De Longtail Hybrid kan in totaal 220 kilo hebben, waarvan 60 kilo door de verlengde achterdrager getorst kan worden. Op deze drager passen vier standaard fietstassen, twee aan elke kant. Daarnaast bestaat de mogelijkheid een standaard Eurobox te plaatsen. En ook de voorkant van de fiets biedt ruimte aan een extra, optioneel verkrijgbare drager. We hebben zelfs gedacht aan een klein, afsluitbaar opbergvak in de onderbuis.
De stedelijke jungle draait helemaal om beweging – van mensen en dingen. De Longtail Sport Hybrid maakt die beweging een stuk eenvoudiger. Met de Bosch Cargo Line motor die samenwerkt met de specifieke Shimano 10-speed versnellingen voor e-bikes en een grote, veelzijdige en uiterst stevige bagagedrager achteraan, is het nog een reden om vier wielen te laten vallen en in plaats daarvan twee te omarmen.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Type naaf: | Shimano Deore |
| Schakelsysteem: | Shimano Deore SL-M5130-R10 |
| Aantal versnellingen: | 10 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Deore M5130 |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 725Wh |
|---|---|
| Accupositie: | Op frame |
| Maximum actieradius: | 100 km |
| Gem. actieradius: | 75 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 4A |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Kiox 300 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Nee |
|---|---|
| Zadelpen: | Satori Sorata, telescoping seatpost |
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Crankstel: | ACID E-Crank, 44T, 170mm |
| Zadel: | Natural Fit Sequence+ Comfort |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Nee |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Dubbele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Voordrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op een dynamo |
| Banden: | 26 inch |
| Bandenmaat: | 65-559 |
| Tubeless banden: | Nee |
Productinformatie
| Type e-bike: | Longtail e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Longtail |
| Frame type: | Universeel |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 33.900000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 31 kg |
| Zitplaatsen mogelijk: | 2 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 2 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | Universeel |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Flashwhite, Swampgrey |
| Merk | Cube |
| Model | Damesfiets, Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)