Cube Longtail Hybrid Family 725
Plus- en minpunten
- Standaard uitgerust met monkeybar, kussen en wielcover
- Draagvermogen tot wel 200 kilo
- Veel extra opties toe te voegen
- Minder geschikt voor ruig terrein door het ontbreken van vering
Cube Longtail Hybrid Family 725
Beschrijving
Cube Longtail Hybrid Family 725
De Cube Longtail Hybrid Family 725 is een zeer veelzijdige elektrische fiets. De elektrische longtail is zeer sterk en kan tot wel 200 kilo aan gewicht dragen. De Hybrid Family 725 van Cube is standaard uitgerust met Monkeybar, kussens, wielcovers en sideboards. Deze accessoires zijn handig wanneer je kinderen wil vervoeren maar kunnen ook goed worden gebruikt bij het vervoeren van spullen. Ook is het nog steeds mogelijk om fietstassen aan de bagagedrager te hangen samen met deze accessoires.
Kom verder met de Cube Longtail Hybrid Family 725
De Longtail family is uitgerust met een ruime 725wh accu. Daarbij is het mogelijk deze uit te breiden tot 1350Wh. De krachtige Bosch Drive Cargo Line (gen 4) motor heeft een motorkracht van 85 Nm en zorgen samen met de Enviolo Twist versnellingen dat je elke vorm van weerstand aankunt. Het handige bedieningspaneel naast het handvat geeft je toegang tot de fijne standen van de motor en het heldere Bosch Kiox 300 display geeft je onderweg alle nodige informatie. De fijne riemaandrijving en de verlichting die volledig is aangesloten op de accu maken dat deze Cube Longtail Hybrid Family 725 ook nog eens zeer laag in onderhoud is.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Type versnelling: | Naaf |
| Type naaf: | Enviolo Cargo manual |
| Schakelsysteem: | Enviolo Twist Pro, Manual Controller |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Type aandrijving: | Riem |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 725Wh |
|---|---|
| Accupositie: | Onder het zadel |
| Maximum actieradius: | 100 km |
| Gem. actieradius: | 75 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 4A |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Kiox 300 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Nee |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Zadel: | Natural Fit Sequence |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Crankstel: | ACID Trekking Hybrid, Gates CDX, 55T with Beltguard |
| Stuurslot: | Nee |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Dubbele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Voordrager: | Nee |
| Bandenmaat: | 65-559 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Longtail e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Longtail |
| Frame type: | Universeel |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 40.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 38 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 2 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaaR |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | Universeel |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Grey Reflex |
| Merk | Cube |
| Model | Damesfiets, Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)