Cube Longtail Hybrid 725
Plus- en minpunten
- Deze fiets is zeer veelzijdig en geschikt voor uiteenlopende doeleinden, zoals boodschappen doen, woon-werkverkeer, en recreatief fietsen.
- Met een draagvermogen tot 200 kg biedt de fiets voldoende ruimte voor zware ladingen.
- De Bosch Cargo Line motor en Shimano-versnellingen zorgen voor een soepele en efficiënte rit, zelfs met zware ladingen.
- De Longtail Hybrid is voornamelijk ontworpen voor stedelijk gebruik en kan minder geschikt zijn voor ruw terrein of off-road avonturen.
Cube Longtail Hybrid 725
Beschrijving
Cube Longtail Hybrid 725
Een vrachtfiets moet vooral praktisch zijn, toch? Je vindt daarom in de Cube Longtail Hybrid een soepele en krachtige Bosch Cargo-motor, met een grote 750 Wh accu als voeding. Zo kom je tijdens het vervoeren van je spullen noch ondersteuning noch stroom tekort. Een geruststellende gedachte. De Cube Longtail e-bike met riemaandrijving kan in totaal 220 kilo met zich mee brenen, waarvan 60 kilo door de verlengde achterdrager getorst kan worden. Op deze drager passen vier standaard fietstassen, twee aan elke kant. Daarnaast bestaat de mogelijkheid een standaard Eurobox te plaatsen. En ook de voorkant van de fiets biedt ruimte aan een extra, optioneel verkrijgbare drager. We hebben zelfs gedacht aan een klein, afsluitbaar opbergvak in de onderbuis.
Perfect voor iedereen
Dankzij het aanpasbare one-size-fits-all concept van deze fiets kunnen mensen van alle lengtes er comfortabel op rijden. Het zadel en stuur zijn eenvoudig te verstellen, waardoor de fiets geschikt is voor iedereen, ongeacht je lengte. Dit maakt het ideaal voor gedeeld gebruik met familie, vrienden, buren, of collega’s. Maar het is ook een uitstekende keuze voor individueel gebruik, omdat het zich aanpast aan diverse rijomstandigheden. Kortom, deze fiets biedt veelzijdigheid en gemak voor iedereen.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Naaf |
| Type naaf: | Enviolo Cargo manual |
| Schakelsysteem: | Enviolo Cargo manual |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Type aandrijving: | Riem |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 725Wh |
|---|---|
| Accupositie: | Op frame |
| Maximum actieradius: | 100 km |
| Gem. actieradius: | 75 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 4A |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Kiox 300 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Nee |
|---|---|
| Zadelpen: | Satori Sorata, telescoping seatpost |
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Crankstel: | ACID E-Crank, 55T, 170mm |
| Zadel: | Natural Fit Sequence |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Nee |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Dubbele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Voordrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op een dynamo |
| Banden: | 26 inch |
| Bandenmaat: | 65-559 |
| Tubeless banden: | Nee |
Productinformatie
| Type e-bike: | Longtail e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Longtail |
| Frame type: | Universeel |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 35.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 32 kg |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 2 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | Universeel |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Blue/Reflex, Grey/Reflex |
| Merk | Cube |
| Model | Damesfiets, Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)