Cube AMS Hybrid One44 C:68X RACE 400X
- Slechts 17 kg door het Carbon frame
- Perfect in evenwicht door de geïntegreerde accu dichtbij de motor
- Fijne schokdemping door het Efficient Trail Control-systeem
- Meer slijtage aan de ketting door het ontbreken van een kettingkast
Cube AMS Hybrid One44 C:68X RACE 400X
Beschrijving
Cube AMS Hybrid One44 C:68X RACE 400X
De AMS Hybrid One 44 Race van Cube is de e-MTB die je de natuur laat trotseren. Deze elektrische mountainbike is volledig geveerd en heeft de fijnste trapondersteuning. Doordat de accu volle zit verwerkt in het frame en zo dicht mogelijk bij de Bosch SX motor zit is deze e-MTB perfect in balans. Het carbon frame is superlicht, slechts 17kg, en toch sterk en stevig. Dit betekend ook dat je extra licht kunt sturen en je gemakkelijk korte bochtjes kunt draaien. Deze fijne elektrische mountainbike heeft een standaard 400wh accu. Meer kilometers maken? Voeg dan de extra 250wh accu toe en rij verder.
De Cube AMS Hybrid One44, de elektrische mountainbike die met je meedenkt
De AMS Hybrid ONE44 RACE heeft een full suspension frame. Dat betekend dat alle schokken en klappen als eerste door de fiets worden opgevangen. Om ervoor te zorgen dat bij verschillende schokken de trapondersteuning niet veranderd is deze elektrische mountainbike uitgerust met het Cube Efficiant Trail control-systeem. Met de Schwalbe voorband stuur je licht en gemakkelijk en de achterband geeft extra veel grip.
| Motorsysteem: | Bosch Performance SX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 55 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Type naaf: | Shimano XT M8100 |
| Schakelsysteem: | Shimano XT SL-M8100-IR |
| Aantal versnellingen: | 12 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Deore XT M8100 |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 400Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 80 km |
| Gem. actieradius: | 60 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Nee |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 3 tot 4 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Simpel display met LED lampjes |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch LED Remote |
| Display positie: | In het frame |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Type vering: | Full suspension |
| Voorvork: | RockShox Psylo Gold RC Air, Tapered, 15x110mm, Lockout, 140mm |
| Voorvork veerweg: | 140 mm |
| Zadel: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| Zadelpen: | CUBE Dropper Post, Handlebar Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Crankstel: | ethirteen Helix Race Alloy 32T |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Geen |
| Banden: | Maxxis Dissector, Maxxterra/EXO+, Tubeless Ready, 2.4 WT |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische mountainbikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Cube AMS |
| Frame type: | Herenfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Carbon |
| Zithouding: | Actief |
| Gewicht (kg): | 23.550000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 18.8 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 2 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Aanvullende informatie
| Kleur | Blackline |
|---|---|
| Merk | Cube |
| Framemaat inch | L, M, S, XL |
| Garantie | 2 jaar |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)