Cortina E-Lett Heren
- Onderhoudsvriendelijke riemaandrijving
- Verstelbare stuurpen voor een meer comfortabele of sportieve zithouding
- Maak verbinding met de fiets via de Cortina Lett app
- 1 versnelling is wat weinig voor heuvelachtig gebied
Cortina E-Lett Heren
Beschrijving
Cortina E-Lett Heren
De Cortina E-lett is een sportief model die Cortina geïntroduceerd heeft die valt onder de Urban bikes. Deze e-bike heeft de combinatie van sportief en stijlvol design. Als je meer van comfort houdt is het mogelijk om de stuurpen te verhogen voor comfortabele zithouding.
Touren en weinig onderhoud
De Cortina E-lett heeft een accu van 360Wh die zorgt voor een gemiddelde actieradius van 40km. Met deze e-bike is het mogelijk om te verbinden via de Cortina Lett app. Zo kun je via de app de fiets resultaten bijhouden. De E-lett beschikt echter maar over 1 versnelling wat weinig is voor heuvelachtige gebieden. Het is belangrijk om te weten waarvoor je de E-lett aanschaft en of je van plan bent om in heuvelgebied te gaan touren.
Wat bijzonder is aan deze fiets is de onderhoudsvriendelijke riemaandrijving. Deze aandrijving is namelijk veel duurzamer dan een reguliere riemaandrijving. Daarnaast is de riemaandrijving erg onderhoudsvriendelijk doordat er in tegentelling tot de reguliere ketting geen smeer nodig is.
Cortina, Dutch fashion bikes
Waarom fietsen op een saaie e-bike, als je ook in stijl kunt aankomen op bestemming? Vanuit die gedachte zijn de e-bikes van Cortina ontwikkeld. Want een fiets moet echt bij je passen. Daarom besteed Cortina extra aandacht aan design waar andere merken stoppen. Naast de unieke en stijlvolle designs rijden de e-bikes van Cortina ook ontzettend lekker en dat wordt ook door een groter publiek opgemerkt. Zo vielen de e-bikes van Cortina al eens in de prijzen. Waar je ook heen gaat, op een e-bike van Cortina zal je altijd in stijl arriveren.
Cortina E-Lett Heren – Goed Getest AD Fietstest 2024
Een totaalcijfer van een 7,7 maakt dat deze elektrische urban fiets het label Goed Getest heeft verdiend in de 2024 AD Fietstest. Het eindcijfer is tot stand gekomen door de fijne ondersteuning, het makkelijk te bedienen display en het frisse design. Daarbij heeft deze Cortina E-Lett Heren een zeer goede prijs kwaliteitsverhouding.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Promovec |
|---|---|
| Motormerk: | Promovec |
| Motorpositie: | Achterwielmotor |
| Motorkracht: | 35 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 5 |
| Type versnelling: | Geen |
| Aantal versnellingen: | Geen |
| Type aandrijving: | Riem |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 360Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 70 km |
| Gem. actieradius: | 40 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Nee |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Eenvoudig LCD Display |
|---|---|
| Display & bediening: | Promovec Connect Plus |
| Display positie: | Naast het handvat |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Nee |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Nee |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Abus Shield ringslot met insteekoptie |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Nee |
| Voordrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
Productinformatie
| Type e-bike: | Urban e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cortina |
| Serie: | E-Lett |
| Frame type: | Herenfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 21.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 19.5 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie op frame: | 5 jaar |
|---|---|
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Ja |
Reviews (2)
-
4.3/5Joost5 november 2023Ik gebruik de fiets primair voor woon-werk, met de maximale ondersteuning ben ik zo op de zaak terwijl ik lekker mee trap. Voor de wat meer sportieve momenten zet ik de ondersteuning lager voor wat me…Design:
5/5
Kwaliteit:4/5
Prestatie:4/5
-
3.3/5Staf6 september 2023Mooie fiets, maar de ondersteuning is minder, houdt de snelheid drastisch tegen,jammer, voor de rest geen probleem.Design:
4/5
Kwaliteit:4/5
Prestatie:2/5
Extra informatie
Aanvullende informatie
| Merk | Cortina |
|---|---|
| Kleur | Black, GREY, Red |
| Framemaat inch | 53 cm, 61 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)