BSP Musa Heren
- Verende voorvork
- Brede banden voor extra grip en comfort
- 504Wh accu voor extra lang fietsplezier
- De ketting gaat minder lang mee dan de riemaandrijving van de Musa S
BSP Musa Heren
Beschrijving
BSP Musa Heren
Let op:Â De afbeeldingen die worden getoond zijn enkel ter illustratie van het frame. De werkelijk kleur van de e-bike kan afwijken van de getoonde afbeelding.
De BSP Musa Dames is het kleinere broertje van de BSP Musa S. De BSP Musa is een onderhoudsvriendelijke elektrische stadsfiets met hippe kleurstellingen. Met de BSP Musa fietst u dankzij de grote accu en comfortabele zithouding gemakkelijk afstanden tot 100 kilometer.
De BSP Musa: onderhouds- en gebruiksvriendelijk
De BSP Musa is een e-bike die dankzij de natuurlijk aanvoelende Shimano middenmotor gehakt maakt van lange afstanden. Deze motor wordt gevoed door de grote 500Wh accu waarmee je onder normale omstandigheden gemiddeld 100km aflegt. Dankzij de brede banden en rechte zithouding zijn deze ritten comfortabel.
Ook is de Musa gebruiksvriendelijk, de ondersteuning is eenvoudig te bedienen via het bedieningspaneel aan de linkerkant van het stuur en ritstatistieken zijn goed zichtbaar op het afneembare display. Bent u op zoek naar een e-bike die weinig onderhoud nodig heeft? Door de geslote kettingkast is de Musa onderhoudsvriendelijk.
Met de BSP Musa heeft u niet alleen een gebruiksvriendelijke en onderhoudsvriendelijke e-bike, deze fiets heeft ook een fris design. De accu is stijlvol in het frame verwerkt en heeft u keuze uit vier verschillende kleuren.
| Motorsysteem: | Shimano Steps E-6100 |
|---|---|
| Motormerk: | Shimano |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 60 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 3 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Naaf |
| Type naaf: | Shimano Nexus 7 |
| Schakelsysteem: | Shimano Nexus |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 504Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 100 km |
| Gem. actieradius: | 75 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Shimano |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Shimano SC-E6100 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Ja |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Zadel: | BSP Everyday |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, zowel voor als achter |
| Kettingkast: | Gesloten |
| Fietsslot: | Axa ringslot met insteekoptie |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Voordrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | Scalato |
| Bandenmaat: | 28″ x 2.35 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische stadsfietsen |
|---|---|
| Merk: | BSP |
| Serie: | Musa |
| Frame type: | Herenfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 10 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Ja |
Aanvullende informatie
| Kleur | Dark Oak Matt, Moon Stone Matt, Onyx Black Matt |
|---|---|
| Merk | BSP |
| Framemaat inch | 57 cm, 61 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Model | Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)