Stokvis Vienna Deluxe 594 Wh
Stokvis Vienna Deluxe 594 Wh
Beschrijving
Stokvis Vienna Deluxe 594 Wh
De Stokvis Vienna Deluxe 594 Wh Mat Zwart is een e-bike met een stijlvolle look. Doordat de accu weggewerkt zit in het frame, heeft deze elektrische fiets een hippe uitstraling. Ideaal voor dagelijks gebruik of voor woon- en werkverkeer.
De ondersteuning komt bij de Stokvis Vienna Deluxe 594 Wh Mat Zwart vanuit het achterwiel en heeft 5 ondersteuningsstanden. Zo heeft u altijd een gewenst ondersteuningsniveau tot uw beschikking. De bediening van het elektrische systeem is gemonteerd naast het handvat via het LCD display. Zo hoeft u nooit uw handen van het stuur te halen om de ondersteuning te wijzigen of de verlichting te bedienen. Met de 250 watt borstelloze MXUS achterwielmotor en afneembare 36 V/16,5 Ah accu kunt u eenvoudig langere fietstochten maken tot maximaal 160 kilometer (onder ideale omstandigheden). Het Shimano Tourney schakelsysteem met 7 derailleurversnellingen biedt u voldoende versnellingen om op elke snelheid het gewenste verzet te kunnen selecteren.
Tot slot is de Stokvis Vienna Deluxe voorzien van een V-brake remysteem, wat zorgt voor optimaal remcomfort. Dankzij de uitstekende LED-verlichting bent u ook in het donker voor iedereen goed zichtbaar.
Enkele highlights die niet onopgemerkt kunnen blijven
- Afneembare 36 V/16,5 Ah accu
- Actieradius maximaal 160 km
- Shimano Tourney 7 versnellingssysteem
- V-brake remsysteem
- Aluminium frame
- LCD display
- Kleur: Mat Zwart
Verzeker uw fiets en voorkom teleurstellingen!
In de toekomst wilt u natuurlijk altijd blijven genieten van uw fiets. Helaas laten de cijfers zien dat er nog steeds veel fietsen gestolen of vernield worden. Sluit daarom makkelijk en snel een fietsverzekering af bij uw aankoop om latere teleurstellingen te voorkomen. U heeft al een ANWB fietsverzekering vanaf €16,- per jaar. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de fiets.
| Algemeen | |
| Merk | Stokvis |
|---|---|
| Kleur | Mat Zwart |
| Framemaat | 49 cm |
| Frametype | Dames |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Bandenmaat | 28 inch |
| Slot | Ja |
| Accutechniek | |
| Accuvermogen | 594 Wh |
| Accucapaciteit | 16,5 Ah |
| Accuvoltage | 36 Volt |
| Accutechniek | Lithium-Ion |
| Actieradius | 150 tot 180 kilometer |
| Acculocatie | In-frame |
| Afneembare accu | Ja |
| Gewicht accu | 3 kg |
| Motortechniek | |
| Type motor | MXUS |
| Motorvermogen | 250 Wh |
| Aandrijvingspositie | Achterwielmotor |
| Aantal koppel | 45 Nm |
| Display | |
| LCD-display | Ja |
| Ondersteuningsstanden | 5 |
| Walk-assist | Ja |
| Remmen & versnellingen | |
| Type remmen | V-brake |
| Type versnelling | Shimano Tourney |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingssysteem | Derailleur |
| Achterderailleur | Ja |
| Verlichting | |
| Verlichting | Ja |
| Verlichtingstype | Op accu |
| Reflectoren | Ja |
| Vering | |
| Voorvorkvering | Ja |
| Zadelpenvering | Nee |
| Overig | |
| Materiaal voorvork | Aluminium |
| Standaard | Ja |
| Handvaten | Solid grip – kunststof |
| Bagagedrager | Ja |
| Jasbeschermers | Nee |
| Snelbinders | Ja |
| Spatborden | Ja |
| Zadel | Gel |
| Lage instap | Nee |
| Kettingkast | Half open – kunststof |
| Velgen | Dubbelwandig Aluminium |
| Bel | Ja |
| Fietspomp | Nee |
| Gewicht product | 24 kg |
Aanvullende informatie
| Kleur | Grijs, Mat Zwart |
|---|---|
| Merk | Stokvis |
| Framemaat inch | 49 cm, 53 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| Model | Damesfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)