Popal Daily Dutch Prestige-E MM N7
Plus- en minpunten
- De ideale schoolfiets. Sterk, stevig en trendy
- Standaard geleverd met grote accu van 560 Wh
- Uitgebreid display die makkelijk te bedienen is
- Onderhoudsvriendelijke fiets met 7 versnellingen
- Door het voorrek neemt de fiets veel ruimte in in een fietsenstalling
Popal Daily Dutch Prestige-E MM N7
Beschrijving
Popal Daily Dutch Prestige-E MM N7
Wie op zoek is naar een elektrische transportfiets voor school of voor in de stad, komt niet ontoevallig uit bij de Popal Daily Dutch Prestige-E. Deze veelzijdige e-bike is in vele steden en op veel schoolpleinen te zien. Dit komt onder andere door een grote accu (560Wh) en dat je met een volle accu 70 tot 90 kilometer kunt fietsen. De Prestige-E serie zit daarbij comfortabel door het luxe zadel en stuurt erg soepel. Dat is vooral erg prettig als er op de voordrager een mand of krat gemonteerd is.
Transportfietsen zijn enorm populair onder jongeren en scholieren. Dankzij het hippe design, de kwalitatieve onderdelen en de frisse kleuren, is de Popal Prestige-E een van de meest gewilde fietsen in het assortiment stadsfietsen.
Bij Popal is niet alleen gedacht aan de looks van de fiets. Op de Daily Dutch Prestige-E zit een stevig dubbel standaard gemonteerd, waardoor de fiets erg stabiel staat wanneer deze geparkeerd is. Ook wanneer er een mand of krat gemonteerd is op het voorrek staat de fiets erg stabiel. Het stuur is makkelijk vast te zetten door het gebruik van een stuurslot. Al met al de ideale elektrische stadsfiets.
Sterke Bafang middenmotor
Deze Popal Daily Dutch Prestige-E met zeven versnellingen is uitgerust met een Bafang M200 middenmotor. Bafang is een van de grootste producenten van fietsmotoren ter wereld en staat bekend om zijn krachtige motoren. Veel fietsmerken maken dan ook gebruik van dit motormerk. De Bafang M200 motor heeft 65Nm koppel. Dit betekent dat je bij het wegrijden direct krachtig ondersteund wordt.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bafang M200 |
|---|---|
| Motormerk: | Bafang |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 65 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 5 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Naaf |
| Type naaf: | Shimano Nexus 7 |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 560Wh |
|---|---|
| Accupositie: | Achterdrager |
| Maximum actieradius: | 90 km |
| Gem. actieradius: | 80 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Laadtijd tot volle accu: | 5 tot 7 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Bafang C10 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Nee |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Stuurslot: | Ja, stuurslot |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, zowel voor als achter |
| Kettingkast: | Gesloten |
| Fietsslot: | Axa ringslot |
| Type standaard: | Dubbele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Voordrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Bandenmaat: | 700-47C |
| Tubeless banden: | Nee |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische transportfietsen |
|---|---|
| Merk: | Popal |
| Serie: | Daily Dutch Prestige |
| Frame type: | Damesfiets |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie op frame: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Ja |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | 47 cm, 53 cm, 59 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Cosmic Sand, Matt Black, Petrol Blue |
| Merk | Popal |
| Model | Damesfiets, Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)