Knaap LON
- Een extra lang zadel met plek voor twee personen
- Extra comfort door de vering aan de voor- en achterkant
- Gemakkelijk op snelheid met de krachtige Ananda 250 watt motor
- Handige cupholder onder het stuur
- Niet standaard uitgerust met een slot
Knaap LON
Beschrijving
Knaap LON
LET OP:Â De beschikbare modellen zijn de laatste winkelmodellen. Deze modellen hebben enkele kilometers op te teller staan. OP=OP
Op zoek naar een stoere fatbike om mee door de stad en op onverharde wegen te kunnen rijden? De Knaap LON is een fatbike met een brute uitstraling waar je mee gezien mag worden. Het zadel is extra lang waardoor je gemakkelijk met zijn tweeën op deze Knaap door de stad rijd. Dankzij de veringen in de voorvork en onder het zadel is het comfortabel fietsen op verhard-, en onverhard terrein. De dikke banden geven daarbij extra grip en balans.
De Knaap LON voor comfortabele afstanden
Dankzij de krachtige Ananda 250 watt motor is het geen enkel probleem om snel op snelheid te komen. Gemiddeld rijd je 50km op een volle accu. Het zadel en handvatten zijn van leer. Dit maakt mede de uitstraling van de BCN. Ook heeft de BCN van Knaap bikes een handige cupholder onder het stuur, zo kun je op veilig de weg op. In het midden van het stuur zit een full colour display. Hierop is makkelijk de snelheid af te lezen. Met de 7 versnellingen kun je gemakkelijk schakelen naar de juiste versnelling voor jouw omstandigheid op het moment.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Ananda |
|---|---|
| Motormerk: | Ananda |
| Motorpositie: | Achterwielmotor |
| Motorkracht: | 80 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 5 |
| Walk assist: | Nee |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Tourney |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 960Wh |
|---|---|
| Accupositie: | Achterdrager |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 80 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Ananda 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 6 tot 8 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in zwart/wit |
|---|---|
| Display & bediening: | Knaap met Blacklight |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Verstelbare stuurpen: | Nee |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Nee |
| Kettingkast: | Geen |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische fatbikes |
|---|---|
| Merk: | Knaap |
| Serie: | LON |
| Frame type: | Universeel |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 33.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 30.0 |
Garantie & certificering
| Garantie op frame: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Nee |
Reviews (2)
-
5/5Pieter Jansen2 augustus 2024Degelijke eyecatcher van goede kwaliteit.Design:
5/5
Kwaliteit:5/5
Prestatie:5/5
-
5/5Ricardo kenzahair23 juli 2023Super blij met deze bikeDesign:
5/5
Kwaliteit:5/5
Prestatie:5/5
Extra informatie
Aanvullende informatie
| Merk | Knaap |
|---|---|
| Kleur | Black, Sand |
| Garantie | 2 jaar |
| Productstatus | Nieuw |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.

-
(0 customer reviews)