Cube Touring Hybrid One 625 Dames 2024
Plus- en minpunten
- Hoge actieradius dankzij de meegeleverde accu
- Uitstekende grip dankzij 55mm dikke Schwalbe banden met anti-lek
- Hoog rijcomfort dankzij de lucht geveerde voorvork
- Wordt zonder ringslot geleverd
Cube Touring Hybrid One 625 Dames 2024
Beschrijving
Cube Touring Hybrid One 625 Dames 2024
Met deze e-bike Touring Hybrid One 625 Dames trotseer je ieder landschap. En omdat deze sportieve e-bikes voor dames is uitgerust met een uitneembare accu kun je nog langer genieten van je fietstocht. Dat in combinatie met de hoogwaardige versnellingen en remmen van Shimano zorgen voor het ultieme rijgenot.
Touring hybrid, sportief en comfortabel tegelijk
Met de touringlijn van Cube schaf je een allround e-bike aan. Deze fiets oogt sportief maar is dankzij de afwerking van de fiets zeer comfortabel te noemen. De Touringlijn van Cube is dé fiets om prachtige vakantietochten mee af te leggen. Voor een lege accu hoef je nooit meer te vrezen want deze fietsen zijn voorzien van de grootst mogelijke accu’s. Deze e-bikes zijn namelijk altijd uitgerust met een 500 of 625wh accu. In de Touring Serie zal u ook altijd een Bosch middenmotor vinden met een koppel van 65nm of 75nm. Dankzij die krachtige en soepele ondersteuning zul je lachend iedere heuvel in binnen en -buitenland op fietsen. Tel daar het comfort van de brede banden, de rechte zithouding, verende zadelpen en voorvork bij op en je krijgt een fiets die geschikt is voor iedere rit!Â
Cube, Duitse kwaliteit en vakmanschap
Het Duitse merk Cube is groot worden door hun vakmanschap op het gebied van racefietsen en mountainbikes. Dankzij de hoogwaardigste af montage voor de scherpste prijs zijn ze door de jaren heen steeds populairder geworden. Dit geldt ook voor de test winnende e-bikes die Cube inmiddels al een tijdje produceert. Tijdens de ontwikkeling van hun e-bikes heeft Cube diezelfde gedachte vastgehouden. De beste elektrische en mechanische componenten zorgen ervoor dat u straks op een mooie, sportieve e-bike rijdt voor de scherpste prijs. En dat is wel zo fijn, toch?
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 75 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Type naaf: | Shimano TX505 |
| Schakelsysteem: | Shimano SL-M3100-R, Rapidfire-Plus |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Alivio M3100 |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 625Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 80 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 4 tot 5 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Eenvoudig LCD Display |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Purion 200 |
| Display positie: | Naast het handvat |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Zadelpen: | CUBE Performance Post 30.9mm |
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Crankstel: | ACID E-Crank, 40T, 170mm |
| Zadel: | Natural Fit Sequence Comfort |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, alleen achter |
| Kettingkast: | Half open |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Voordrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | Schwalbe Big Ben, Active, K-Guard, 55-622 |
| Bandenmaat: | 55-622 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Sportieve e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Touring |
| Frame type: | Damesfiets |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Actief |
| Gewicht (kg): | 26.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 22.7 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 6 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | 46 cm, 50 cm, 54 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Darkgreen/Greer, Grey/White |
| Merk | Cube |
| Model | Damesfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)