Cube Kathmandu Hybrid Pro 800 Heren
Plus- en minpunten
- Dankzij grote 800Wh accu uitstekend geschikt voor langere afstanden
- Zeer krachtige Bosch Performance Line CX motor van 85NM
- Door het lage zwaartepunt van de fiets heeft deze een stabiele wegligging!
- De fiets heeft een licht en zeer sterke aansluitende bagagedrager
- Wordt zonder ringslot geleverd
Cube Kathmandu Hybrid Pro 800 Heren
Beschrijving
Cube Kathmandu Hybrid Pro 800 Heren
De Kathmandu Hybrid Pro 800 Heren is een sportieve elektrische fiets. De e-bike is uitgerust met een zeer krachtige Bosch Performance line CX motor met maar liefst 85nm trekkracht. Om deze reden maakt het deze fiets een echte alleskunner. Met deze motor rijdt u fluitend rond op zowel vlak als bergachtig terrein de baas. Ook zullen hobbelige wegen u niet meer tot last zijn dankzij de luxe veringen in zowel de zadelpen als de voorvork. Dit alles maakt deze fiets zeer geschikt voor fietsvakanties over de hele wereld.
De Kathmandu serie, lekker sportief
De Kathmandu serie is een iets ruigere e-bikelijn van Cube dan de touringlijn dat is. Deze e-bikes zijn te herkennen aan hun sportieve houding en de krachtigste motoren van Bosch. Uiteraard is ook deze Cube voorzien van brede banden en prettige veringen zodat u op ieder terrein lekker rijdt. Daarnaast is het een e-bike zoals je dat van Cube mag verwachten: de beste onderdelen voor de scherpste prijs!
Cube, Duitse kwaliteit en vakmanschap
Het Duitse merk Cube is groot worden door hun vakmanschap op het gebied van racefietsen en mountainbikes. Dankzij de hoogwaardigste af montage voor de scherpste prijs zijn ze door de jaren heen steeds populairder geworden.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line CX |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 85 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Type naaf: | Cube Engineered By Newmen |
| Schakelsysteem: | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Aantal versnellingen: | 11 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Cues U6000 |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 800Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 140 km |
| Gem. actieradius: | 110 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Bosch 2A |
| Laadtijd tot volle accu: | 6 tot 8 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Uitgebreid LCD display in kleur |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Kiox 500 |
| Display positie: | In het midden van het stuur |
| Afneembaar display: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Ja |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Ja |
| Zadel: | ACID Sequence Pro Plus |
| Zadelpen: | CUBE Suspension Seatpost HD, 31.6mm |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Crankstel: | ACID MTB Hybrid Pro |
| Stuurslot: | Nee |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, alleen achter |
| Kettingkast: | Half open |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
| Banden: | Schwalbe Big Apple, Active, 55-622 |
| Bandenmaat: | 55-622 |
Productinformatie
| Type e-bike: | Sportieve e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Kathmandu |
| Frame type: | Herenfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 34.400000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 29.4 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 6 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | 46 cm, 50 cm, 54 cm, 58 cm, 62 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Dustyolive/Gold, Slapgrey/Chrome |
| Merk | Cube |
| Model | Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)