BSP Gaev Heren
Plus- en minpunten
- Deze BSP is voorzien van een betrouwbare Shimano middenmotor
- De accu is fraai op het frame verwerkt
- Beschikbaar in verschillende kleuren
- Deze transportfiets heeft geen bagagedrager
BSP Gaev Heren
Beschrijving
BSP Gaev Heren
Deze e-bike is een showmodel. Dat betekend dat de fiets enkele gebruikssporen kan hebben en/of een aantal gereden kilometers op de teller heeft staan.
Ben je op zoek naar een stijlvolle elektrische transportfiets? De BSP Gaev heren is een stevige e-bike met een retro uitstraling. De BSP Gaev heeft wat je van een fiets van BSP mag verwachten: oer Hollandse kwaliteit. Met deze e-bike overwin je alle obstakels die je op een fietstocht naar school of werk kan tegenkomen. Zon, regen, sneeuw? De BSP Gaev Heren brengt jou waar je heen moet: weer of geen weer.
De BSP Gaev maakt gebruik van een app waarmee je de motorinstellingen kunt bedienen. Met deze app kun je zowel de ondersteuningsstanden als bijvoorbeeld de verlichting bedienen. Het is bij deze Gaev dus zeer handig om een telefoonhouder te monteren.
De betrouwbare Shimano middenmotor
Zoals een betrouwbaar merk als BSP beaamt maken zij gebruik van betrouwbare elektrische componenten. De BSP Gaev is voorzien van een middenmotor van het merk Shimano. Net zo betrouwbaar en onderhoudsvriendelijk zijn de Nexus 7 versnellingen. Met deze versnelling schakel je soepel in de iedere situatie. Deze combineren goed met de bijbehorende rollerbrakes, welke veilig remmen in iedere situatie.
De BSP Gaev wordt standaard geleverd met een 418Wh accu. Meer dan voldoende voor de dagelijkse ritjes in en rond stad, naar school of kantoor. De accu is eenvoudig van de fiets te halen, zodat deze binnen kan worden opgeladen. De centraal geplaatste accu i.c.m. de middenmotor geven de BSP Gaev een nog betere gewichtsverdeling. Dit maakt het een stabiele e-bike. Tel daar de brede banden en rechte houding bij op, en je zit als koning(in) op de fiets.
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Shimano Steps E-5000 |
|---|---|
| Motormerk: | Shimano |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 40 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Fluisterstil |
| Ondersteuningsstanden: | 3 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Naaf |
| Type naaf: | Shimano Nexus 7 |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 418Wh |
|---|---|
| Accupositie: | Op frame |
| Maximum actieradius: | 80 km |
| Gem. actieradius: | 60 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Standaard acculader: | Shimano |
| Laadtijd tot volle accu: | 4 tot 5 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Geen display |
|---|---|
| Display & bediening: | Bafang |
| Display positie: | N.v.t. |
| Afneembaar display: | N.v.t. |
| Bluetooth: | Nee |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Nee |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Stuurslot: | Ja, stuurslot |
| Kinderzitje mogelijk: | Nee |
| Kettingkast: | Gesloten |
| Fietsslot: | Axa ringslot met insteekoptie |
| Type standaard: | Dubbele standaard |
| Bagagedrager: | Nee |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
Productinformatie
| Type e-bike: | Elektrische transportfietsen |
|---|---|
| Merk: | BSP |
| Serie: | Gaev |
| Frame type: | Herenfiets |
| Modeljaar: | 2025 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Rechtop |
| Gewicht (kg): | 24.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 22 |
Garantie & certificering
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Garantie op frame: | 3 jaar |
| Garantie op motor: | 2 jaar |
| Garantie op accu: | 2 jaar |
| Garantie op display: | 2 jaar |
| Garantie op voorvork: | 2 jaar |
| Garantie op onderdelen: | 2 jaar |
| Garantie op lak: | 2 jaar |
| ART gecertificeerd: | Ja |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | 57 cm, 62 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Dark Oak Matt, Emerald Green Matt, Hazy Clifornia Matt, Onyx Black Matt |
| Merk | BSP |
| Model | Herenfiets |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)