Cube Touring Hybrid One 625 Trapeze 2024
Plus- en minpunten
- Hoge actieradius dankzij de meegeleverde accu van 625Wh
- Uitstekende grip dankzij 55mm dikke Schwalbe banden met anti-lek
- Hoog rijcomfort dankzij de lucht geveerde voorvork
- Wordt zonder ringslot geleverd
Cube Touring Hybrid One 625 Trapeze 2024
Beschrijving
Cube Touring Hybrid One 625 Trapeze 2024
Met deze e-bike Hybrid One 625 Trapeze trotseer je ieder landschap. En omdat hij is uitgerust met een uitneembare accu kun je nog langer genieten van je fietstochten. Dat in combinatie met de krachtige Bosch motor en hoogwaardige versnellingen en remmen van Shimano zorgen voor het ultieme rijgenot.
Touring hybrid, sportief en comfortabel tegelijkMet de touringlijn van Cube schaf je een allround e-bike aan. Deze fiets oogt sportief maar is dankzij de afwerking van de fiets zeer comfortabel te noemen. De Touringlijn van Cube is dé fiets om prachtige vakantietochten mee af te leggen. Voor een lege accu hoef je nooit meer te vrezen want deze fietsen zijn voorzien van de grootst mogelijke accu’s. Deze e-bikes zijn namelijk altijd uitgerust met een 500 of 625wh accu. In de Touring Serie zal je ook altijd een Bosch middenmotor vinden met een koppel van 65nm. Dankzij die krachtige en soepele ondersteuning zal je lachend iedere heuvel in binnen en -buitenland op fietsen. Tel daar het comfort van de brede banden, de rechte zithouding, verende zadelpen en voorvork bij op en heb je een fiets die geschikt is voor iedere rit!
Cube, Duitse kwaliteit en vakmanschap
Het Duitse merk Cube is groot worden door hun vakmanschap op het gebied van racefietsen en mountainbikes. Dankzij de hoogwaardigste af montage voor de scherpste prijs zijn ze door de jaren heen steeds populairder geworden. Dit geldt ook voor de test winnende e-bikes die Cube inmiddels al een tijdje produceert. Tijdens de ontwikkeling van hun e-bikes heeft Cube diezelfde gedachte vastgehouden . De beste elektrische en mechanische componenten zorgen ervoor dat u straks op een mooie, sportieve e-bike rijdt voor de scherpste prijs. En dat is wel zo fijn, toch?
E-bike systeem
| Motorsysteem: | Bosch Performance Line |
|---|---|
| Motormerk: | Bosch |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Motorkracht: | 75 Nm |
| Motorvermogen: | 250W |
| E-bike motorgeluid: | Volledig stil |
| Ondersteuningsstanden: | 4 |
| Walk assist: | Ja |
| Powerboost: | Nee |
| Type versnelling: | Derailleur |
| Schakelsysteem: | Shimano SL-M3100-R, Rapidfire-Plus |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Type aandrijving: | Ketting |
| Derailleur: | Shimano Alivio M3100 |
| Type remmen: | Hydraulische schijfremmen |
Accu
| Standaard accu: | 625Wh |
|---|---|
| Accupositie: | In frame |
| Maximum actieradius: | 120 km |
| Gem. actieradius: | 100 km |
| Accu upgrade mogelijk: | Nee |
| Accu uitneembaar: | Ja |
| Laadtijd tot volle accu: | 4 tot 5 uur |
| Accu laden in fiets: | Ja |
Display & bediening
| Type display: | Eenvoudig LCD Display |
|---|---|
| Display & bediening: | Bosch Purion 200 |
| Display positie: | Naast het handvat |
| Afneembaar display: | Niet afneembaar |
| Bluetooth: | Ja |
| USB poort: | Nee |
Onderdelen
| Geveerde voorvork: | Ja |
|---|---|
| Geveerde zadelpen: | Nee |
| Zadel: | Natural Fit Sequence Comfort |
| Verstelbare stuurpen: | Ja, met gereedschap |
| Kinderzitje mogelijk: | Ja, alleen achter |
| Kettingkast: | Half open |
| Fietsslot: | Geen |
| Type standaard: | Enkele standaard |
| Bagagedrager: | Ja |
| Verlichting: | Voor op de accu, achter op de accu |
Productinformatie
| Type e-bike: | Sportieve e-bikes |
|---|---|
| Merk: | Cube |
| Serie: | Touring |
| Frame type: | Trapeze |
| Modeljaar: | 2024 |
| Maximale snelheid: | 25 |
| Framemateriaal: | Aluminium |
| Zithouding: | Actief |
| Gewicht (kg): | 26.000000 |
| Gewicht (kg) zonder accu: | 22.7 |
| Handleiding e-bike: | Download |
Aanvullende informatie
| Framemaat inch | 46 cm, 50 cm, 54 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Darkgreen/Greer, Grey/White |
| Merk | Cube |
| Model | Trapeze |
| Productretourneren | 15 dagen gratis |
| Productstatus | Nieuw |
Beoordelingen (0)
Reviews
There are no reviews yet.
-
(0 customer reviews)